Главная Все новости Труд и социальная защита Оплата труда

Ожидать ли увеличения минимальной зарплаты в 2018 году

Повышение минимальной заработной платы станет приоритетом при обсуждении проекта бюджета на 2018 год

Нагадаємо, що уже 15 вересня Кабмін планує внести на розгляд ВРУ проект Держбюджету-2018. Про це ми писали тут>>

З огляду на це, знову стало актуальним питанням підняття мінімальної заробітної плати - чи буде воно та у якому розмірі?

Як зазначив сьогодні під час брифінгу голова ВРУ А. Парубій, підняття мінімальної  заробітної  платні стане пріоритетом при обговоренні проекту бюджету на 2018 рік.

"Станом на сьогодні ми намагаємося у тих рамках працювати, щоб до 15 числа проект бюджету був вже наданий депутатам для майбутнього обговорення... Підняття заробітних плат буде одним з пріоритетів при розгляді бюджету", - заявив Парубій. За його словами, конкретні цифри, які стосуються мінімальної заробітної платні, стануть відомі у процесі обговорень між урядом і парламентом.  

Водночас фракція "Блок Петра Порошенко" у Верховній Раді пропонує підвищити мінімальну зарплату в Україні до 4 тис. грн.

"Крім підвищення пенсій ми звертаємося до уряду щодо подальшого підвищення мінімальної зарплати до рівня 4 тис. грн", - сказав голова фракції Артур Герасимов на засіданні погоджувальної ради парламенту.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року в Україні мінімальна заробітна платня збільшилася до 3200 гривень. 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Оплата труда
Теги:
Заработная плата , Госбюджет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +