Главная Все новости Труд и социальная защита Оплата труда

Минимальная зарплата в 2020 году: кто больше?

Недавно Премьер-министр Владимир Гройсман заявил, что в 2020 году следует ожидать роста минимальной зарплаты до 5,5 тыс. грн. А вот Вице-премьер-министр Павел Розенко считает, что на следующий год размер минимальной зарплаты должен быть не менее 6,5 тыс. грн на старте, а в течение года эту цифру следует довести до 7 тыс. грн

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголошує, що сьогодні в Україні є всі передумови для того, щоб у наступному році підвищити розмір мінімальної заробітної плати до 7 тисяч гривень. Про це він сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ми передаємо новому Уряду економіку у стадії стрімкого зростання. За останніми даними Держкомстату, зростання ВВП на сьогодні становить 4,6%. Це найкращий показник за останні 7 років», – сказав він.

«Це означає, що сьогодні є всі можливості, щоб планувати зростання мінімальної заробітної плати значно більшими темпами, ніж раніше. Я вважаю, що наступний Уряд має зафіксувати в проекті Державного бюджету України на наступний рік розмір мінімальної заробітної плати не менше ніж 6,5 тисячі гривень на старті, а протягом року довести її до 7 тисяч гривень», – підкреслив  Віце-прем’єр-міністр.

 

Від редакції: 

Це не перша подібна заява Віце-прем’єр-міністра, подібне він говорив і на початку серпня (тоді ж він озвучував і мінімальний розмір пенсії 1800-1900 грн з 1 січня 2020 року). Звісно, що така різниця в цифрах, які оголошуються, виглядає трохи дивно. Але треба розуміти, що це все лише плани і точки зору, а остаточно про реальний розмір мінімальної зарплати ми дізнаємося, коли буде прийнято закон про Держбюджет-2020.  

Джерело
Правительственный портал
Рубрика:
Труд и социальная защита / Оплата труда
Теги:
Заработная плата , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 3

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?