Главная Все новости Труд и социальная защита Оплата труда

Повышение минзарплаты до 6500 грн переносится с 1 июля на 1 декабря 2021 года

Министр финансов Сергей Марченко сообщил, что повышение минзарплаты до 6500 грн перенесено на декабрь 2021 года

Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що підвищення мінімальної заробітної плати до 6,5 тис. перенесено на грудень 2021 року. Про це чиновник сказав в ефірі "1+1", інформує Цензор.НЕТ.

"1 липня 2021 року планувалося збільшити мінімальну заробітну плату до 6 500 грн. Зараз планується з 1 грудня. Це пояснюється тим, що у нас певним чином такі шокові вливання коштів в економіку впливають на інфляцію. Ми подискутували з нашими партнерами і визначили, що нам дійсно варто відкласти це підвищення до кінця року. 1 грудня - більш ніж нормальний термін введення 6 500", - пояснив міністр.

На питання чому не буде підвищення зарплат вчителям, Марченко відповів: "Чому не буде? Буде. Є єдина тарифна сітка. Є мінімальна заробітна плата. Заробітні плати вчителі не будуть знижені, вони будуть підвищені в запланованих обсягах".

Зауважимо, що з 1 вересня 2020 року мінзарплата становить 5000 грн, з 1 січня 2021 року за проєктом Дербюджету вона становитиме – 6000 грн. Про це ми писали тут.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Цензор. нет
Рубрика:
Труд и социальная защита / Оплата труда
Теги:
Заработная плата , Госбюджет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 5

Новости по теме

Консультации по теме

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрыть +