Главная Все новости Труд и социальная защита Трудовые отношения

Президент заявил об устарелости КЗоТ и некоторых других законодательных актов Украины

Президент Владимир Зеленский на встрече с представителями бизнеса констатировал устарелость Кодекса законов о труде, созданного еще в 1971 году (в советское время и с советскими нормами). Также он пообещал реформу судов и лишить СБУ несвойственных функций

Як розповідає «Українська правда», Президент Володимир Зеленський констатував застарілість текстів деяких діючих законів України і навів приклад «ленінських ідей» у кодексі про працю.

Про це сказав 20 червня під час діалогу влади і бізнесу.

«Безнадійно застарів кодекс законів про працю. Він створений у 1971 році. Зараз ті самі правила ми пропонуємо підприємцям, іноземцям, не дивно, що вони не хочуть їх приймати», – сказав президент.

«В результаті перемоги великої жовтневої соціалістичної революції в нашій країні були створені необхідні передумови для розв’язання однієї з найважливіших соціальних проблем – задоволення потреби трудящих у житлі, втілюючи у життя ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства і здійснюючи курс на підвищення матеріального та культурного рівня життя народу. Радянська держава послідовно реалізує розроблену комуністичною партією програму житлового будівництва», – процитував Зеленський, за його словами, діючий кодекс.  

«Як вам?...Зараз 2019 рік і це досі діючий український закон, який регулює житлові відносини. Вибачте, це – треш! І це має піти в історію», – додав президент.

За його словами, Україні слід позбутися «нафталінового пострадянського регулювання». Зокрема, щодо заборони українців вільно розпоряджатися власною землею чи грати в легальні азартні ігри.

Також Зеленський сказав, що в майбутньому слід очікувати реформу судів, а СБУ позбавлять невластивих функцій.

Відзначимо, що наразі, згідно з документом на сайті ВРУ, слів про «ленінські ідеї» немає у тексті кодексу законів про працю.

Джерело
Українська правда
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 3

Новости по теме

Консультации по теме

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +