Главная Все новости Труд и социальная защита Трудовые отношения

Минсоцполитики обновит списки вредных профессий

Обнародован проект изменений в списки производств, работ, профессий, должностей и показателей, занятость в которых дает право на пенсию по возрасту на льготных условиях

Мінсоцполітики оприлюднило проект постанови КМУ "Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. № 461".

Ним пропонується зі Списка №1 вилучити такі назви професій як "верхові доменних печей", "машиністи тельферів, зайняті на гарячих ділянках робіт та "укладальники прокату, зайняті на гарячих ділянках робіт"  (Розділ III. Чорна металургія).

Водночас у частинах щодо робіт в чорній металургії (розділ III), виробництві коксопродуктів (розділ IV), виробництві кольорових металів (розділ VII) додано таку загальну професію як "працівники, які здійснюють безпосередню організацію та контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у вищезазначених виробництвах".

Таку ж професію пропонують включити до розділів III "Чорна металургія", IV  "Виробництво коксопродуктів. Вуглепідготовка" та VIII "Виробництво кольорових металів" Списка № 2.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?