Главная Все новости Труд и социальная защита Трудовые отношения

Как будут работать банки и ЦOПы в праздничные дни августа?

На этой неделе будем иметь три выходных дня подряд - с 24 по 26 августа. Для банковской системы и Центров обслуживания плательщиков эти дни также будут выходными

Нагадаємо, що цього тижня будемо мати три вихідні дні поспіль - з 24 по 26 серпня. Це пов'язано з тим, що 24 серпня є святковим та неробочим днем - День незалежності України. А оскільки цього року це субота, то вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого (ст. 67 КЗпП). Про все це у подробицях ми писали тут.

 

Як працюватимуть ЦОПи?

Як повідомили податківці,  режим роботи Центрів обслуговування платників буде таким:

  • 23 серпня 2019 року – відповідно до законодавства про працю день скорочено на одну годину (до 15 год. 45 хв.);
  • 24, 25, 26 серпня 2019 року – вихідні дні.

 

Як будуть працювати банки?

"Плануючи прийдешні вихідні, пам’ятайте, що понеділок, 26 серпня 2019 року, є неробочим днем української банківської системи" - таке повідомлення від Нацбанку розміщено сьогодні, 21 серпня, на їхній офіційній сторінці Facebook.

При цьому вони посилаються на Регламент роботи системи електронних платежів та банківської системи у зв’язку з перенесенням робочих днів у 2019 році, визначений Нацбанком ще на початку квітня. Про це ми повідомляли тут.

За ним, 24 та 26 серпня 2019 року будуть вихідними днями для банківської системи України.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Банки , Трудовые отношения , ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?