Главная Все новости Труд и социальная защита Трудовые отношения

Профсоюз против доработанного законопроекта «О труде» от Минэкономики

СПО профсоюзов требует от Кабинета Министров Украины остановить продвижение законопроекта «О труде»

Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, який представляє 6 мільйонів працівників, вимагає від Кабінету Міністрів України зупинити просування законопроекту «Про працю» як  такого, що суперечить Конституції України, актам міжнародного права, ратифікованим Україною, та Директивам Європейського союзу, та приєднатися до розробки кодифікованого акту в сфері праці, розпочатого робочою групою при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту ветеранів. Повідомляє Федерація Профспілок України.

Відповідного листа від керівників СПО об’єднань профспілок  направлено Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю та Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорю Петрашку.

***

Читайте також: Уряд доопрацював законопроект про працю: чого чекати?

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Федерация профсоюзов Украины
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Законопроекты , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме