Главная Все новости Труд и социальная защита Трудовые отношения

Вскоре появятся типовые формы трудовых договоров для надомной и дистанционной работы: утвержден приказ

Минэкономики утвердило приказ о типовых формах трудового договора для надомной и дистанционной работы

5 травня Мінекономіки затвердило наказ про типові форми договорів про надомну і дистанційної роботи. Про це в Facebook повідомив заступник міністра економіки з питань цифрового розвитку Ігор Дядюра. 

Проте наказ ще має пройти реєстрацію в Мін'юсті та планується, що він почне діяти з дати офіційного опублікування. Тобто наразі типових форм договорів ще немає.

Нагадаємо, що З 27 лютого діє Закон №1213-IX щодо запровадження двох самостійних видів (форм) роботи – дистанційної та надомної. Для цього у КЗпП введено дві нові статті:

В них, крім порядку оформлення таких видів робіт, також прописано про типові форми трудового договору про надомну та дистанційну роботи та їх затвердження Мінекономіки. При цьому додержання письмової форми є обов’язковим при укладенні трудового договору про надомну та дистанційну роботу. Докладно про порядок оформлення дистанційної та надомної роботи ми розповідали у своїй аналітиці тут

А 8 квітня Мінекономіки розробило проєкт наказу «Про затвердження типових форм трудових договорів про надомну та дистанційну роботу». Його розміщено на сайті СПО об’єднань профспілок України.

Проєкт наказу містить:

  • типову форму трудового договору про надомну роботу;
  • типову форму трудового договору про дистанційну роботу.

Переглянути проекти цих форм можна за посиланням.

 ***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Трудовые отношения , Договор

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме