Главная Все новости Труд и социальная защита Трудовые отношения

Выходные в августе - 2021: когда и сколько будем отдыхать?

В августе будем иметь 21 рабочий день и 10 выходных. Из них четыре выходных дня подряд - с 21 по 24 августа, с отработкой в ​​субботу 28 августа

Відповідно до статті 73 КЗпП 24 серпня (День незалежності України) є святковим та неробочим днем, а отже на підприємствах, в установах, організаціях робота в цей день не проводиться. Цього року це вівторок.

Згідно з розпорядженням №1191-р Кабмін рекомендує для раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування Дня незалежності перенести для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, робочий день з понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня.

У такому разі будемо мати чотири вихідні дні посіль – з 21 по 24 серпня, з відпрацюванням у суботу 28 серпня.

Загалом же у серпні у нас буде:

  • календарних днів – 31;
  • робочих днів – 21;
  • вихідних днів – 10.

Норма робочого часу:

  • при 40-годинному робочому тижні – 167,0;
  • при 36-годинному робочому тижні – 151,2;
  • при 24-годинному робочому тижні – 100,8.

Порядок розрахунку норми тривалості робочого часу на підприємстві у 2021 році можна переглянути тут >>>

Щодо роботи банків, то дні роботи банківської системи переносяться з понеділка 23 серпня – на суботу 28 серпня. Про це читайте тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Общество , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме