Главная Все новости Труд и социальная защита Трудовые отношения

Как будем работать и отдыхать в июне 2022 года?

В июне украинцы должны были иметь удлиненные выходные с 11 по 13 июня (Троица), а также выходной 28 июня (День Конституции). Но из-за войны работники будут работать в эти дни с оплатой труда как в обычный (непраздничный) рабочий день
Как будем работать и отдыхать в июне 2022 года?

Нагадаємо, що відповідно до статті 73 КЗпП на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться, зокрема, у такі святкові і неробочі дні:

  • Трійця – цього року 12 червня (неділя) ;
  • День Конституції України – 28 червня (вівторок).

 

За старими правилами

За статтею 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день співпадає з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тобто вихідним днем мав б бути понеділок 13 червня (перенесення вихідного з 12.06.2022 р.) та 28 червня (святковий день).

У такому разі загалом буде: календарних днів – 30; робочих днів – 20; вихідних та святкових днів – 10.

Порядок розрахунку норми тривалості робочого часу на підприємстві у 2022 році можна переглянути тут >>>

 

З 24 березня діють нові правила

Закон № 2136 ці правила змінив на час війни.

У період дії воєнного стану* не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої - п’ятої статті 67 та статей 71-73 (святкові і неробочі дні).

На практиці це означає, що офіційних святкових та неробочих днів в Україні немає. При цьому графік роботи та час відпочинку встановлює роботодавець.

Тому, чи дотримуватися старих правил і не працювати в понеділок, або, якщо є необхідність, вивести людей у ​​понеділок на роботу – кожен керівник підприємства чи фізособа-роботодавець вирішують у 2022 році самостійно.

Зверніть увагу: максимальна тривалість робочого тижня під час війни збільшена і становить вже не 40, а 60 годин (ч.1 ст. 6 Закону № 2136). Тому скасовані свята можуть увійти в норму робочого часу і оплачуватися в одинарному розмірі, якщо роботодавець не вирішить, що такий день буде вихідним (і не оплачуваним).

Відповідно й банки скоріш за все будуть працювати в звичайному режимі.

Відміна свят та вихідних впливає й на нарахування відпускних. Як тепер порахувати стаж, який дає право на щорічну відпустку? Як рахувати середню зарплату? І що робити з тривалістю відпустки? Про це ми розповідали тут.

__________

* Воєнний стан в Україні продовжено ще на 90 діб – до 23 серпня. Президент підписав відповідний Закон №2263. Про це читайте тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими! 

А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Общество , Трудовые отношения , Военное положение

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме