Главная Все новости Труд и социальная защита Другое

Определен порядок ведения перечня посредников в трудоустройстве

Постановление КМУ от 05.06.2013 г. №400

КМУ затвердив Порядок формування та ведення переліку суб'єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб'єктів господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців. 

Встановлено, що формування та ведення переліку здійснюється Державною службою зайнятості.

Для включення до переліку посередники подають до Державної служби зайнятості рекомендованим листом з повідомленням про вручення заяву за формою, встановленою Мінсоцполітики.

Державна служба зайнятості протягом 5 робочих днів з дня отримання заяви включає наведені у ній відомості про посередників до переліку та оприлюднює їх на своєму веб-сайті. 

Рішення про виключення посередників з переліку приймається Державною службою зайнятості в разі:

- надходження від Укрдержреєстру даних з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про реєстрацію припинення посередника;

- анулювання дозволу та/або ліцензії, які надають право на провадження відповідного виду діяльності.

 
 
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Другое
Теги:
Посреднические операции , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме