Главная Все новости Труд и социальная защита Другое

В какие сроки информировать Фонд соцзащиты инвалидов об изменении юрадреса

Законодательством не предусмотрено предельных сроков изменения юридического адреса, поэтому соответствующие изменения могут быть внесены вместе с другими изменениями в учредительных документах

Фонд соцзахисту інвалідів у листі від 27.05.2016 р. №1/3-81/02-01 нагадує, що відповідно до п. 2 Порядку №70 роботодавці реєструються у відділеннях Фонду за місцем їх державної реєстрації як юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців.

Для реєстрації роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) відповідну заяву за формою, що затверджується Мінпраці.

Підприємства, установи, організації, в тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, подають (надсилають) також копію довідки про включення їх до реєстру неприбуткових установ, виданої органом ДПС (далі - довідка).

Роботодавець, у якого змінилося найменування чи місцезнаходження юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові чи місце проживання фізичної особи - підприємця, подає заяву і копію довідки протягом 10 робочих днів після держреєстрації змін до установчих документів юридичної особи чи зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи - підприємця.

Датою реєстрації роботодавця у відділенні Фонду вважається дата подання ним документів, а у разі надсилання їх поштою - дата на поштовому штемпелі.

Відділення Фонду надсилає роботодавцю протягом 10 робочих днів після реєстрації рекомендованим листом повідомлення про його реєстрацію.

На думку Фонду соцзахисту інвалідів, законодавством не передбачено граничних строків зміни юридичної адреси, тому відповідні зміни може бути внесено разом з іншими змінами до установчих документів і, своєю чергою, відображено в тому числі у звітах, які подаються роботодавцем до Фонду.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Фонд социальной защиты инвалидов
Рубрика:
Труд и социальная защита / Другое
Теги:
Инвалиды , Фонд инвалидов

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме