Главная Все новости Труд и социальная защита Другое

Получения госпомощи по фактическому месту жительства – без лишних справок. Принято постановление КМУ

Правительство приняло постановление, которым предусмотрено упрощение процедуры назначения государственных пособий для граждан по фактическому месту жительства

26 липня на засіданні Уряду прийнято постанову КМУ від 26.07.2018 р. № 595 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Як повідомляє Мінсоцполітики, цим документом: 

по-перше, приведено чинне законодавство в частині соціального захисту осіб з інвалідністю у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї та запровадження європейській стандартів у цій сфері;

по-друге, спрощено процедуру призначення державних допомог для громадян за фактичним місцем проживання.

Раніше при зверненні за призначенням допомоги за місцем фактичного проживання, яке відмінне від зареєстрованого, заявник мав надати довідку органу соціального захисту населення про неотримання зазначеної допомоги за місцем реєстрації. Відтепер громадяни позбавлені необхідності збирати ці довідки.

Водночас органи соціального захисту населення за допомогою інформаційних систем зможуть отримувати інформацію щодо неотримання заявниками державних допомог в різних регіонах України.

Постанова набрала чинності 1 серпня 2018 року.

Джерело
Міністерство соціальної політики
Рубрика:
Труд и социальная защита / Другое
Теги:
Общество

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +