Главная Все новости Труд и социальная защита Пенсии

Утверждена форма справки для зачисления военной службы в страховой стаж за 2004-2006 годы

Кроме формы справки, Пенсионный фонд также утвердил Порядок расчета сумм денежного обеспечения, если документы о его начислении и об уплаченных страховых взносах хранятся на временно оккупированных территориях в Донецкой и Луганской областях, АР Крым и города Севастополя или уничтожены

Пенсійний фонд постановою від 04.02.2021 р. №3-1 (зареєстрована в Мін'юсті 07.04.2021 р. за №463/36085) затвердив:

  • форму довідки про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески;
  • Порядок розрахунку сум грошового забезпечення, якщо документи про його нарахування та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або знищено.

Цей Порядок встановлює механізм розрахунку сум грошового забезпечення за періоди служби з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2006 року при призначенні пенсії (переведенні на пенсію) військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам начальницького і рядового складу (членам їх сімей - у разі призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника), за місяці, за які індивідуальні відомості про застраховану особу в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування та інформація ДПСУ з податкового розрахунку сум доходу відсутні, а документи про нарахування грошового забезпечення та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, АР Крим та міста Севастополя, знищені у зв'язку із стихійним лихом, аваріями, катастрофами або з інших незалежних від застрахованої особи обставин.

Якщо документи про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях, знищені у зв'язку із стихійним лихом, аваріями, катастрофами або з інших незалежних від застрахованої особи обставин, розрахунок грошового забезпечення для обчислення пенсії здійснюється військовою частиною чи органом, який виплачує (виплачував) грошове забезпечення.

Довідка про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески видається за зверненням особи, якій призначається пенсія. Видає її військова частина чи орган, який виплачує (виплачував) грошове забезпечення, у разі відсутності в реєстрі застрахованих осіб відомостей щодо грошового забезпечення. 

Ця постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування. Станом на 15.04.2021 р. не опублікована.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Пенсии
Теги:
Пенсионный фонд , Пенсия

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме