Главная Все новости Труд и социальная защита Пенсии

Пенсии чернобыльцам хотят повысить: Рада приняла закон за основу

Пенсии ликвидаторам аварии на Чернобыльской атомной станции хотят увеличить. Верховная Рада приняла за основу соответствующий законопроект №4555

Пенсії ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній станції хочуть збільшити. Верховна рада схвалила за основу відповідний законопроект №4555.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію засідання ВР.

«За» проголосували 340 нардепів.

Відповідно до цього закону, пенсії ліквідаторам 1 групи інвалідності, які сьогодні в середньому отримують 12270 грн, будуть підвищені до 16080 грн. Пенсіонерам з числа учасників ліквідаторів другої групи інвалідності – з 10967 до 12987 грн, для третьої – з 8129 до 8917 грн. Таке підвищення буде стосуватися 39481 пенсіонера.

У пояснювальній записці наголошується, що документ потребує додаткових видатків з державного бюджету у розмірі 526,5 млн грн на 2021 рік (для виплат у липні – грудні).

«З урахуванням індексації пенсійних виплат у 2022 році сума додаткових видатків становитиме 1 158 млн грн на рік (10-відсоткова індексація), у 2023 році – відповідно 1 262 млн грн на рік (9-відсоткова індексація)», – сказано у ній.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Труд и социальная защита / Пенсии
Теги:
Пенсия , Законопроекты , Чернобыльцы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 8

Новости по теме

Консультации по теме