Главная Все новости Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

Срок обращения работодателя за пособием по частичной безработице предлагают увеличить в три раза (законопроект)

В Верховной Раде зарегистрирован законопроект №3422 с предложением увеличить сроки для обращения за помощью по частичной безработице с 30 до 90 календарных дней со дня приостановления (сокращения) производства

Нагадаємо, що Законом №540-IХ було внесено зміни до Закону «Про зайнятість населення». Так, абзац перший частини сьомої ст. 47-1 Закону передбачає, що роботодавець може звернутися за отриманням коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва.

Водночас Постанова №306, яка затверджує порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, була прийнята Урядом аж через місяць після доповнення нової статті 47-1 до Закону «Про зайнятість населення». Це, своєю чергою, стало причиною великої кількості безпідставних відмов та скарг від роботодавців. 

З огляду на це, колектив нардепів зареєстрував у Верховній Раді проект Закону №3422.

Ним передбачено викладення у новій редакції абзацу першого частини сьомої статті 47-1 щодо терміну звернення роботодавцем за отриманням коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю.  А саме пропонується збільшити термін звернення за допомогою по частковому безробіттю  у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-19)» з 30 календарних днів до 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва.

У разі прийняття цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його  опублікування.

***

Читайте також:

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Фонд безработицы , Материальная помощь , Финансовая помощь , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме