Главная Все новости Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

Фонд социальной защиты инвалидов переименуют в Фонд социальной защиты лиц с инвалидностью

Решение о переименовании Фонда было принято на очередном заседании Правительства 5 августа

На черговому засіданні Уряду схвалено рішення щодо внесення змін у низку законодавчих актів в частині перейменування Фонду соціального захисту інвалідів на Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю з метою приведення назви цього органу у відповідність до Закону України "Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї"Зазначає Мінсоцполітики.

Відповідні зміни щодо приведення термінології у відповідність до законодавства у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю планується внести до Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" та "Про зайнятість населення України", Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 р. №228 "Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування” щодо уточнення способу розрахунку розміру грошової компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів, яка надається особам з інвалідністю та законним представникам дітей з інвалідністю, що мають автомобілі та мотоколяски, та грошової компенсації на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку для отримання автомобілів, а також заміна терміну “інвалід” на “особа з інвалідністю”.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Міністерство соціальної політики
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Инвалиды , Фонд инвалидов , Фонд соцстраха

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме