Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Как будут контролировать соблюдение законодательства по вопросам выдачи разрешительных документов

Минэкономразвития утвердило Порядок осуществления контроля за соблюдением требований законодательства по вопросам выдачи документов разрешительного характера

Порядок затверджено наказом Мінекономрозвитку від 24.03.2017 р. №442. 

Порядок визначає процедуру здійснення Державною регуляторною службою як спеціально уповноваженим органом з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності контролю за додержанням дозвільними органами (їх посадовими особами) вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру та встановленого порядку їх видачі.

Контроль за додержанням дозвільними органами (їх посадовими особами) вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру та встановленого порядку їх видачі здійснюється шляхом проведення планових та позапланових перевірок.

До участі в проведенні перевірки ДРС можуть залучатися представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (їх виконавчих органів), установ та організацій за погодженням з їх керівниками.

Планові перевірки проводяться згідно з річним планом, який затверджується наказом Мінекономрозвитку до 01 грудня року, що передує плановому.

Планові перевірки дозвільного органу (його посадової особи) щодо додержання порядку видачі кожного окремого документа дозвільного характеру (його виду) проводяться не частіше одного разу на рік.

Строк проведення планової або позапланової перевірки не може перевищувати п’яти робочих днів.

 Позапланові перевірки проводяться в разі наявності підстав, визначених частиною другою статті 9-1 Закону  "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" .

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Точна дата публікації поки що невідома.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Лицензия , Проверки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме