Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Встречайте! Обновленный план-график плановых проверок ГФСУ на 2018 год (по состоянию на октябрь)

ГФСУ обнародовала обновленный план-график проведения документальных плановых проверок налогоплательщиков на 2018 год с учетом корректировки (октябрь 2018 года). Согласно ему, в 2018 году состоится 8634 плановые налоговые проверки

Сьогодні, 10 жовтня, ДФСУ в черговий раз оприлюднила оновлений план-графік планових перевірок ДФСУ на 2018 рік (станом на 10.10.2018 р.). 

Як завжди, спочатку внесено зміни лише до двох перших розділів плану-графіка:

  • Розділу І «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб». 
  • Розділу ІІ «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів». 

Завантажити їх можна тут>>

Розділ ІІІ «Документальні перевірки платників податків - фізичних осіб» (станом на 14.09.2018 р.) (завантажити)  та Розділ ІV  «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» з урахуванням коригування (станом на 14.09.2018 р.) (завантажити) поки що залишено без змін.

 

Згідно з оновленим планом-графіком у 2018 році відбудеться 8634 планова податкова перевірка. Це на 40 перевірок більше, ніж у плані-графіку за вересень. 

 

За даними онлайн-сервісу VKURSI, 165 юридичних осіб додано до плану, 127 виключено з плану, по 20 компаніям дата перевірки перенесена. Також звертаємо увагу, що загалом 24 органи держнагляду мають право прийти на планову перевірку до кінця 2018 року.

***

Можливість безкоштовно перевірити в 1 клік, чи не потрапила ваша компанія до плану-графіка перевірок  ДФСУ, Держпраці та ще 22 контролюючих органів доступна в онлайн-сервісі VKURSI.

Розпочати перевірку!

 

Введіть код ЄДРПОУ, або назву компанії у поле пошуку сервісу VKURSI. В досьє, перегляньте розділ “Графік перевірок”. 

Розпочати перевірку >>> 

***

Звертаємо увагу!

  • Раніше податківці оприлюднили довідник структури плану-графіка з кодами груп підприємств у розрізі направлень їх діяльності. З ним можна ознайомитися тут.
  • Нагадаємо, що до цього плану відбиралися платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи. Про це ми розповідали тут>>
  • Чому податківці коригують посеред року свій план-графік перевірок? Читайте тут>>
  • Також звертаємо увагу, що  з 23 лютого і до кінця року 24 органи держнагляду мають право прийти на планову перевірку. Серед них - ДФСУ та Держпраці. Про це ми повідомляли тут.
  • Весь перелік можна переглянути тут>>
  • Плани перевірок на 2018 рік інших держорганів дивіться у довіднику>>
Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Проверки , ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Комментарии: 6

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?