Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

ГНСУ и ГТСУ: вступило в силу постановление о разделении налоговиков и таможенников

Сегодня, 20 марта, опубликовано и вступило в силу постановление КМУ, которым начато разделение ГФСУ на налоговую и таможенную службы

Нагадаємо, що 6 березня на своєму засіданні Кабмін затвердив:

  • Положення про Державну податкову службу України;
  • Положення про Державну митну службу України.

Зазначеними положеннями визначаються основні завдання, функції Державної податкової служби України та Державної митної служби України, а також закріплюються повноваження голів зазначених служб.

Тексти Положень можна завантажити тут>>

Вчора, 19 березня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав постанову КМУ від 06.03.2019 р. №227 і вона була оприлюднена на сайті Кабінету Міністрів України.

А сьогодні, 20 березня, документ уже опублікований в "Урядовому кур'єрі" №54 (6417) та набрав чинності (крім пп. 27 пункту 4 Положення про Державну податкову службу України в частині ліцензування діяльності з виробництва, оптової, роздрібної торгівлі та зберігання пального, що набере чинності з 1 липня 2019 року).

Як повідомляють у Мінфіні, наступний етап реформи – Уряд у 7-денний термін після оприлюднення Положень має схвалити розпорядження про оголошення двох конкурсів на голів ДПС і ДМС. Конкурс проводитиме Національне агентство України з питань державної служби.

 

Зверніть увагу! 

Уряд 20 березня оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Про це повідомило Міністерство фінансів на своїй сторінці у Facebook.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Таможня , ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Комментарии: 4

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?