Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Правительство уволило Власова с должности и.о. главы ГФС

17 июля во время очередного заседания Правительства было принято решение об увольнении А. Власова с должности и.о. главы ГФС

Кабінет Міністрів звільнив Олександра Власова з посади в.о. голови Державної фіскальної служби (ДФС) України.

«Як ви знаєте, в. о. Голови ДФС О. Власов написав заяву на звільнення. З понеділка це звільнення буде реалізовано - сьогодні рішення схвалено», - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабміну в середу.

За його словами, оскільки Власов був главою ліквідаційної комісії ДФС, то тепер ці обов'язки Кабмін поклав на директора одного з департаментів служби.

Також Власов О. повідомив про своє увільнення від виконання обов'язків у своєму профілі у Facebook«Сьогодні Уряд увільнив мене від виконання обов’язків голови ДФС та комісії з реорганізації та ліквідації служби. Чекаємо офіційних документів. З понеділка розпочну передачу справ новому керівнику.»

 

UPD_19.07.2019

З'явився текст розпорядження КМУ від 17.07.2019 р. №541-р. Воно набирає чинності з 23 липня 2019 року. Відповідно з 23 липня Власов О. вже не буде виконувати обов'язки голови ДФС.

***

Читайте також: Зеленський вимагає звільнитись в.о. голови ДФС Власова (а той написав заяву)

Джерело
Интерфакс-Украина
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?