Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Реформа ГФС завершится созданием единой Службы финрасследований

23 августа 2019 года министр финансов Украины Оксана Маркарова на заседании коллегии МВД Украины обсуждала вопрос создания Службы финансовых расследований. Как предполагается, это будет единственный орган, который будет заниматься борьбой с финансовыми преступлениями и преступлениями в налоговой сфере, создание которого завершит реформу ГФС

Створення єдиної Служби розслідувань фінансових злочинів стане завершальним етапом реформи Державної фіскальної служби в Україні. Про це заявила 23 серпня міністр фінансів України Оксана Маркарова на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справи України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щоб ми могли ефективно протидіяти економічним злочинам, для нас є викликом завершення цієї реформи (ДФС – авт.) створенням Служби фінансових розслідувань», – підкреслила Маркарова.

Вона додала, що єдина Служба розслідувань фінансових злочинів буде створена відразу після прийняття відповідного законопроекту, над яким активно працюють експерти.

23 серпня на цьому ж засіданні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у зв'язку із планами створення Служби фінансових розслідувань прийнято рішення про ліквідацію департменту захисту економіки Нацполіції.

Як повідомляє «Економічна правда», законопроект про створення Служби фінансових розслідувань, розроблений Мінфіном ще у 2016 році, винесуть на розгляд Верховної Ради.

Цей законопроект був розроблений Мінфіном на чолі з Данилюком за участю західних партнерів і Міжнародного валютного фонду.

Він передбачає створення нового органу, який візьме на себе функції податкової міліції та економічних підрозділів Служби безпеки і Нацполіціі. Підчинятися СФР, згідно з документом, повинна Мінфіну.

 

Від редакції: Нагадуємо, що раніше у Уряду були плани щодо створення в Україні натомість податкової міліції Національного бюро фінансових розслідувань. Щодо назви нової структури тривали палкі спори, і здається, Служба фінансових розслідувань – це вже остаточний її варіант (але це ще не точно). Залишається лише дочекатись внесення відповідного законопроекту в Раду і опублікування остаточної його версії, підписаної Президентом.

Джерело
УКРИНФОРМ
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?