Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Проверки ПФУ: утверждены унифицированные формы актов

ПФУ утвердил формы актов, составляемых во время или по результатам проведения плановых проверок по соблюдению хозсубъектом требований законодательства в сфере общеобязательного государственного пенсионного страхования, и других организационно-распорядительных документов

Постановою КМУ від 10.05.2018 р. №342 затверджено Методику розроблення уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) та визнано таким, що втратили чинність деякі постанови КМУ. Про це ми свого часу повідомляли тут.

Уніфікована форма акта розробляється органом державного нагляду (контролю) у віднесеній до його відання сфері відповідно до вимог законодавства з урахування цієї Методики. У зв’язку із цим виникла необхідність переглянути уніфіковану форму акта, який складається за результатами проведення планової (позапланової) перевірки щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

З огляду на це, Пенсійний фонд постановою від 20.11.2019 р. №20-1 (зареєстрована в Мін'юсті 14.01.2020 р. за №43/34326) затвердив:

  • уніфіковану форму акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування;
  • форму акта про відмову суб'єкта господарювання в проведенні планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування;
  • форму акта про відсутність суб'єкта господарювання за місцем реєстрації;
  • форму припису про усунення суб'єктом господарювання порушень вимог законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування;
  • форму направлення на проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування;
  • форму повідомлення про проведення планового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування. Відповідно втратять чинність постанови ПФУ від 04.02.2016 р. №2-1 та від 23.10.2017 р. №23-1.

Постанову №20-1 було опубліковано в "Офіційному Віснику України" №7 від 28.01.2020 року. Відповідно нові форми актів для фіксування результатів перевірок почали діяти з 28 січня. 

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Пенсионный фонд , Проверки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме