Главная Все новости Право и ответственность Другое

Минюст планирует отсудить у предприятий деньги за нарушение прав работников

Чиновники обещают выяснять обстоятельства и восполнять бюджет за счет взыскания ущерба, определенного решениями ЕСПЧ

Перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька повідомила, що Мін'юст почав процес стягнення в судовому порядку більше 1 млрд грн коштів, виплачених державою за рішеннями Європейського суду з прав людини, з підприємств, установ та осіб, які своїми діями призвели до порушення прав громадян або бізнесу, - інформує "Юрліга".

За словами чиновниці, 90% рішень ЄСПЛ стосуються невиконання рішень національних судів щодо соціальних і пенсійних виплат.

Крім того, в Мін'юсті ініціюють зміни в законодавстві, спрямовані на те, щоб в кожній справі, щодо якої є рішення суду, чиновники разом з правоохоронцями мали інструменти для того, щоб знайти винних й стягнути з них кошти. При цьому тісний контакт з силовиками в пошуку винних відбувається вже зараз.

Нагадаємо, раніше Мін'юст повідомив про погашення боргів за рішеннями ЄСПЛ за 2008-2013 роки.

***

Читайте також: Мін'юст запроваджує моніторинг ефективності прийнятих законодавчих актів

Джерело
ЮРЛИГА
Рубрика:
Право и ответственность / Другое

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?