Главная Все новости Общество и жизнь Автомобили

Кабмин усилит меры безопасности на дорогах в зимний период

Для безопасности на дорогах в зимний период мобилизовали все ресурсы (в том числе благодаря сотрудничеству с частными компаниями, имеющими современную снегоуборочную технику)

Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Для безпеки на дорогах державного значення маємо 4641 одиницю техніки, яка готова оперативно реагувати на складні погодні умови. У розпорядженні облавтодорів – 3363 одиниці. Інші підрядні організації мають ще 1278 одиниць», – сказав голова уряду.

За словами Гончарука, у четвер в регіони поїдуть 54 нових снігоприбиральних авто.

«Більше того, передбачаються ділянки для тимчасової зупинки в разі негоди – понад 800 майданчиків підготують у смугах відведення доріг», – додав він.

Крім цього, на дорогах державного значення встановлять 7 тисяч погонних метрів снігозатримуючих щитів.

Прем'єр зазначив, що фрикційні матеріали для боротьби з ожеледицею на дорогах передбачено в повному обсязі.

«Облавтодори – основні виконавці робіт з утримання доріг і наразі мають достатньо ресурсів для запобігання аварійним ситуаціям на дорогах.

Проте Укравтодор залучає також і приватні будівельні компанії, щоб ефективно посилювати безпеку на автошляхах узимку», – заявили у пресслужбі Кабміну.

Джерело
Экономическая правда
Рубрика:
Общество и жизнь / Автомобили
Теги:
Автотранспорт

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме