Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

7700 грн – максимальный размер пособия по безработице в 2019 году

В начале 2019 года максимальный размер пособия по безработице в Украине составляет 7700 грн. Об этом на пресс-конференции сказал и.о. главы Госслужбы занятости

Про це 29 січня сказав в.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, передає кореспондент РБК-Украина.

При цьому він зазначив, що розмір допомоги залежить від зарплати на останньому місці роботи та загального стажу.

Ярошенко нагадав, що з 1 січня 2019 року підвищено мінімальний розмір допомоги. У залежності від страхового стажу і заробітної плати громадяни тепер будуть отримувати мінімум 1440-1630 грн, а безробітні без страхового стажу від 544-610 грн.

Керівник відомства розповів, що за 2018 рік в центри зайнятості по всій Україні звернулося близько 2 млн громадян, при цьому 826 тис. з них були працевлаштовані. При цьому 51% з них працевлаштовані оперативно - до надання статусу зареєстрованого безробітного.

Крім того, служба збільшила на 10% (до 1,1 млн) кількість вакансій у своїй базі даних. Зросла на 10% до 200 тисяч кількість роботодавців, які в минулому році співпрацювали з центрами зайнятості.

Як повідомлялось раніше, в грудні 2018 року в Україні було офіційно зареєстровано 341,7 тисяч безробітних, що на 40,7 тисяч більше, ніж у листопаді. За даними Державної служби статистики, офіційне безробіття становить 1,3% від населення працездатного віку (у листопаді 1,2%). Середній розмір допомоги у грудні склав 2876 грн (у листопаді – 2670 грн), кількість вакансій склала 58,4 тисяч (у листопаді – 81,2 тисяч), а навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію – 6,0 (у листопаді – 4,0).

Нагадаємо, що за методологією Міжнародної організації праці, у II кварталі 2018 року кількість безробітних в Україні зменшилася до 1,5 млн осіб.

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Фонд безработицы , Общество

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме