Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Порядок выплаты пенсий и пособий в безналичной форме обновили через IBAN

Принятым постановлением предусматривается, что номера текущих счетов, на которые будут зачисляться суммы пенсий и денежной помощи, могут содержать не более 29 буквенно-цифровых символов

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що уряд на засіданні 17 липня 2019 року вніс зміни до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 р. №1596. Це передбачено постановою КМУ від 17.07.2019 р. № 630.

Передбачається, що номери поточних рахунків, на які зараховуватимуться суми пенсій та грошової допомоги, можуть містити не більше ніж 29 літерно-цифрових символів.

У разі подання списків на зарахування пенсій та грошової допомоги на поточні рахунки в електронній формі передбачається застосовування кваліфікованого електронного підпису чи печатки, які містять вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу.

Постанова №630 набирає чинності з дня її опублікування, крім пп. 2 п. 1 цієї постанови, який набирає чинності з 5 серпня 2019 року. Її було опубліковано в "Урядовому кур'єрі" №140 від 25.07.2019 року.

***

Читайте також:

Джерело
Міністерство соціальної політики
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Пенсия , Банки , Материальная помощь , Финансовая помощь

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме