Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Внимание! Правительство снова изменило карантинные мероприятия

Кабмин внес изменения в постановление о предотвращении распространению коронавируса. В частности, расширен перечень разрешенных видов деятельности и определено, на каких лиц старше 60 лет не распространяется самоизоляция

Нагадаємо, що з 2 квітня за рішенням Уряду під час карантину було дозволено продаж запчастин для транспортних засобів (у тому числі для тракторів та іншої с/г техніки), продаж добового молодняка свійської птиці, функціонування всіх видів фінустанов. Про це ми писали тут.

8 квітня Кабмін знову уточнив перелік об'єктів, які можуть працювати під час карантину, а також категорії громадян віком 60 років і більше, які не підлягають самоізоляції.

Про це вчора  повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на офіційній сторінці у Facebook, а сьогодні оприлюднено й сам текст документа.

Так, постановою КМУ від 08.04.2020 р. № 262 передбачено, що заборона на ведення дільності під час карантину не поширюється на роботу суб’єктів господарювання з:

  • надання послуг хімчистки,
  • поштової та кур’єрської діяльності,
  • будівельних робіт,
  • робіт із збирання і заготівлі відходів діяльності

Увага! Правку щодо дозволу роботи магазинів будматеріалів прибрали з Постанови №262. Про це свідчить опублікований її варіант. Тож цей вид діяльності й далі під забороною.

Також виключено уточнення, що засобами зв’язку та телекомунікацій (в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію) можна торгувати лише в спеціалізованих магазинах, які обов’язково повинні мати прямі контракти з операторами зв’язку.

Крім того, уточнено, що особами, які потребують самоізоляції, є, зокрема, особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, на яких поширюється дія Закону “Про запобігання корупції”, військовослужбовців та працівників Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, а також осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які:

  • провадять діяльність та надають послуги в галузях енергетики, хімічної, нафтохімічної, машинобудівної промисловості, гірничо-металургійної галузі, галузях транспорту, інформаційно-комунікаційних технологій, електронних комунікацій, у банківському та фінансовому секторах, галузі оборонної промисловості;
  • мають безперервний промисловий цикл;
  • надають послуги у сферах життєзабезпечення населення, зокрема у сферах централізованого водопостачання, водовідведення, постачання електричної енергії і газу, виробництва продуктів харчування, сільського господарства, охорони здоров’я;
  • є комунальними, аварійними та рятувальними службами, службами екстреної допомоги населенню;
  • включені до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави;

Також постановою затверджено Порядок проведення обов’язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (ізоляторів).

***

Читайте також:  

 

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Комментарии: 25

Новости по теме

Консультации по теме