Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Карантинные зоны в Украине: появился новый список (обновлено)

Согласно обновленному списку, в "красную" зону вошли Кицманский район Черновицкой области, Луцк и Тернополь

В Україні оновили карантинні зони. Мова йде про "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону" зони. Повідомляє БРК-Україна.

Про це свідчать дані з інтерактивної карти щодо поділу України на карантинні зони.

Згідно з оновленим списком, з "червоної"* зони були виключені Луцьк і Тернопіль. Зараз вони знаходяться в "помаранчевій" і "зеленій" зонах відповідно. У "червону" зону увійшли Харків, Костопільський район Рівненської та Кіцманський район Чернівецької області.

 

*УВАГА! Оновлення. Спочатку на мапі Харків було позначено червоною зоною, однак згодом  ЦГЗ оновив дані. Харків став зеленим, натомість Луцьк і Тернопіль — червоними. Також зі списку найсуворіших обмежень виключили Костопільський район Рівненської області. Згодом міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу зазначив, що з 8 серпня Луцьк із червоної зони буде переведено до помаранчевої. Тернопіль, у свою чергу, буде переведено до жовтої зони. Але остаточне рішення буде прийняте у вівторок, 11 серпня.

 

В "помаранчеву" зону потрапили Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Рівненський район, Луцький і Любашівський райони Волинської області, Городенківський район Івано-Франківської області, Миколаївський, Перемишльський і Пустомитівський райони Львівської області.

"Жовта" зона включає Прилуки та Ніжин (обидва міста з Чернігівської області). При цьому виключили із зони Хмельницький, Вінницю і Новоград-Волинський.

Інші міста та райони, зокрема і Київ, знаходяться у "зеленій" зоні.

Відзначимо, в регіонах "червоної" зони вводиться заборона на роботу громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність кафе та ресторанів.

В "помаранчевої" - заборона розважальних закладів та ресторанів вночі, планової госпіталізації в лікарнях, роботи спортзалів, дитячих таборів.

"Жовта" зона забороняє відвідування будинків престарілих, лікарень, соціальних установ.

РБК-Україна писало, що сьогодні зафіксували новий антирекорд коронавірусу, за минулу добу заразились майже 1500 людей.

Зазначимо, в Україні до послаблення карантину не готові 10 областей, у порівнянні з вчорашнім днем ​​зі списку вибули Київ, Львівська та Миколаївська області.

Раніше повідомлялось, що з понеділка можуть посилити карантин у чотирьох областях, які зараз знаходяться у "зеленій" зоні.

Нагалаємо, Херсонська міська лікарня імені Лучанського не прийматиме пацієнтів найближчі два тижні через спалах COVID-19, хвороба була зафіксована у медиків і пацієнтів.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Комментарии: 4

Новости по теме

Консультации по теме