Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Верховная Рада приравняла цифровые документы в «Дія» к бумажным

Скоро водительское удостоверение, свидетельство о регистрации транспорта и автогражданку в «Дія» можно будет использовать наравне с бумажными

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України розповідає, що Верховна Рада України підтримала зміни до Закону України «Про дорожній рух». Ці зміни передбачено законопроектом №2695 від 27.12.2019 р. 

Закон набуде чинності після його опублікування. Про що ми повідомимо додатково.  

А до цього юридична сила цих документів визначається постановою КМУ від 23.10.2019 р. №956 «Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування електронного посвідчення водія та електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу».

Після набрання чинності новим законом, водій зможе показати електронне посвідчення водія, електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та договір обов’язкового страхування (автоцивілку) поліцейському для посвідчення своєї особи та права на керування автівкою.

***

Читайте також: Права водія в додатку «Дія» будуть дійсними ще один рік

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Министерство и Комитет цифровой трансформации Украины
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Автотранспорт , Общество , Транспортные средства

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме