Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

ВНИМАНИЕ! С 8 марта - новое распределение областей по зонам карантина

В «красной» зоне находятся Житомирская, Ивано-Франковская, Черновицкая и Закарпатская области. «Оранжевими» являются Винницкая, Донецкая, Запорожская, Киевская, Львовская, Николаевская, Сумская и Тернопольская, Хмельницкая области. Также с 8 марта Киев находится уже в «красной» зоне

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило оновлений карантинний список регіонів. У "червоній" зоні залишаються три області, ще дев'ять - у "помаранчевій". Зазначає РБК-Укоаїна.

Так, станом на 4 березня в "червоній" зоні знаходяться Житомирська, Івано-Франківська та Чернівецька області.

6 березня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами з 00 години 00 хвилин 8 березня 2021 р. “червоний” рівень також встановлено на території Закарпатської області.

За даними МОЗ, станом на 8 березня "помаранчевими" є Вінницька, Донецька, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська, Хмельницька області та Київ.

Решта регіонів - "жовті": Волинська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська і Чернігівська області.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні зафіксували ріст захворюваності COVID-19 - підтвердили понад 10 тисяч нових випадків.

Також РБК-Україна писало, що глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що зростання захворюваності в столиці пов'язаний з поширенням інфекції в сім'ях та організованих колективах.

Він зазначив, що Київ ризикує потрапити в "помаранчеву" зону карантину.

***

Читайте також

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме