Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Где нужно носить маску в красной зоне: перечень от Кабмина

Кабмин уточнил нормы постановления №1236 относительно масочного режима в красной зоне

Кабмін постановою від 24.03.2021 р. №270 уточнив норми постанови №1236 щодо "маскового" режиму на території регіонів, де встановлено червону зону.

Так, на території регіонів, на яких установлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки, забороняється перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:

  • на територіях закладів охорони здоров’я та освіти;
  • в підземних переходах;
  • на зупинках громадського транспорту;
  • на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра.

Раніше лише коротко зазначалося, що забронено перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Постанова набрала чинності 1 квітня 2021 року (у зв'язку з її опублікуванням в "Урядовому кур'єрі" від 01.04.2021 р. №62).

***

Читайте також:

Усі новини на тему>>>

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме