Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Продолжат ли локдаун в Киеве после 16 апреля?

Решение о продлении усиленного карантина в Киеве будет принято на следующей неделе

УНІАН повідомляє, що Рішення про продовження посиленого карантину у Києві буде ухвалено наступного тижня. В даний час влада спостерігає за динамікою захворювання на коронавірус у столиці.

Про це заявив в ефірі "Україна 24" заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник. За його словами, рішення про продовження локдауну буде ухвалено через тиждень.

"У понеділок будемо бачити динаміку по COVID. В першу чергу нас цікавить рівень госпіталізації, рівень зайнятих ліжок з киснем. За результатами тижня будемо приймати рішення, що нам робити далі: чи продовжувати, чи зупиняти це 16 квітня", - повідомив він.

Крім цього Поворозник зазначив, що столична влада не обговорювала можливість введення в столиці комендантської години.

Локдаун у Києві:

Локдаун у Києві триватиме з 00:00 5 квітня до 16 квітня. Пом'якшення обмежень можливо раніше встановленого терміну, але за умови якщо Київ вийде з "червоної" зони.

***

Читайте також: УВАГА! З 5 квітня в Києві запроваджують повний локдаун (як мінімум, до 16 квітня)

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
УНИАН
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме