Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

На выплату весенней карантинной помощи уже направлены средства

На выплату весенней карантинной помощи из Государственного бюджета было направлено 1,4 млрд гривен

Міністерство фінансів України повідомляє, що з 19 квітня 2021 року розпочався прийом заявок на отримання 8 тисяч одноразової матеріальної допомоги від держави. Підприємці та наймані працівники, діяльність яких була призупинена на час перебування області в «червоній» зоні, зможуть оформити заяву на отримання грошової допомоги. Для цього необхідно зареєструватись через додаток або єдиний портал державних послуг «Дія».

Після заповнення заяви та перевірки її у реєстрах Пенсійного Фонду України підприємці та наймані працівники отримають матеріальну допомогу на свій особистий рахунок. Загалом очікується, що послугою скористаються 175 тис. громадян.

На виплату цієї допомоги у поточному році з Державного бюджету було спрямовано 1,4 млрд гривень.

 

Довідково:

Нагадаємо, що в Україні наприкінці березня Верховна Рада України повернула «карантинні» 8 тисяч гривень, схваливши відповідний закон.

Кабінет Міністрів України оприлюднив список видів економічної діяльності, згідно з яким підприємці та наймані працівники в «червоних» зонах карантину можуть претендувати на отримання такої грошової допомоги.

***

На Youtube-каналі «Дія» доступна відеоінструкція про те, як подавати заяву. Станом на 20.04.2021 р. про це розповідають три відео: відео 1відео 2відео 3.

Читайте також: Якщо регіон вийшов з «червоної зони»: чи буде допомога 8000 грн?

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Министерство финансов Украины
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , Материальная помощь , Финансовая помощь , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме