Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

В красных зонах Кабмин разрешил торговлю удобрениями

Кабмин подкорректировал перечень КВЭД и внес изменения в постановление №1236

Нагадаємо, що з 10 квітня діють новий перелік КВЕДів та порядок отримання карантинної допомоги 8000 грн. Про це ми розповідали тут.

І ось Кабмін постановою від 21.04.2021 р. №374 уже вніс до них незначні зміни. А саме:

1. У постанові №1236 уточнено, що на території регіонів, на яких установлена "червона" зона, не забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і садивним матеріалом (квітами, рослинами), добривами; засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

2. У Переліку КВЕД у графі “Код” цифри “47.76” (роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах) замінено цифрами “47.76*”. А це означає, що допомогу можуть отримати СГ, які здійснюють діяльність за основним КВЕДом 4776, тільки за період червоної зони у лютому-березні.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

 

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Торговля , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 3

Новости по теме

Консультации по теме