Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

На приобретение антибиотиков и гормональных препаратов нужны будут рецепты

Согласно позиции заместителя СНБО, е-рецепт на антибиотики и гормональные препараты следует ввести в 2021 году

«РБК-Україна» розповідає, що заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексій Соловйов заявив, що електронний рецепт на антибіотики, гормональні препарати та імуномодулятори необхідно ввести вже цього року. За його словами, це питання національної безпеки.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної ради.

«Неконтрольоване споживання цих груп препаратів є дуже небезпечним і це є питанням національної безпеки», – зазначив замсекретаря на засіданні комітету з питань здоров'я нації.

Комітет взяв до відома надану інформацію і доручив відповідальним органам протягом двох тижнів надати чіткий план запровадження е-рецепта в Україні.

Глава комітету Михайло Радуцький підкреслив, що значна кількість прийнятих останнім часом законопроектів у сфері охорони здоров’я не можуть працювати через відсутність системи електронних рецептів.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2020 року заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко заявив, що у країні протягом року запустять електронні рецепти на антибіотики. Очікується, що проект запрацює до кінця 2021 року.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , Медицина

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме