Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Предприятиям с вакцинированными работниками могут позволить работать в локдаун

Главный санврач рассказал о предоставлении определенных послаблений для вакцинированных граждан в период усиления карантина

Про надання певних послаблень для вакцинованих громадян в період посилення карантину розповів в ексклюзивному інтерв'ю "Апострофу" головний  санітарний лікар України Ігор Кузін.

Він вказав, що влада розглядає таку можливість в майбутньому. Йдеться про використання "внутрішнього" ковідного сертифіката. Це електронний документ, який громадяни зможуть згенерувати в додатку "Дія", який підтверджує факт щеплення проти COVID-19.

Серед різних опцій, в тому числі, розглядається можливість дозволити працювати підприємствам з вакцинованими співробітниками, які будуть відвідувати щеплені проти COVID-19 клієнти.

"І це допоможе нам зменшити навантаження на економіку, не піддаючи ризику громадян", - підкреслив головний санлікар країни.

Це буде вирішуватися відповідною постановою Кабінету Міністрів.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Апостроф
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 7

Новости по теме

Консультации по теме