Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Какие маски являются средством индивидуальной защиты: разъясняет Минздрав

В Минздраве заявили, что не все маски являются средством индивидуальной защиты. К ним не относятся пластиковые прозрачные маски
Какие маски являются средством индивидуальной защиты: разъясняет Минздрав

У МОЗ заявили, що не всі маски є засобом індивідуального захисту. До них не відносяться пластикові прозорі «маски».

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу МОЗ.

Як повідомляється, про пластикові прозорі «маски» не згадується в жодному документі, що регулює протиепідемічні правила.

«Тривалий час працівники сфери обслуговування, кафе, ресторанів, готелів використовують так звані пластикові прозорі захисні маски. Насправді нічого спільного із засобом індивідуального захисту такі предмети не мають», – йдеться у повідомленні.

Необхідно використовувати захисні медичні маски чи респіратори, які повністю закривають ніс та рот, зазначили в МОЗ.

«Фактично, люди, які використовують такі пластикові "маски", не мають жодного ефективного засобу індивідуального захисту. Це пов’язано з тим, що такі засоби не щільно прилягають до обличчя, а, відповідно, не захищають від інфікування інших та не убезпечують від зараження того, хто носить такі "маски"», – зазначили в міністерстві.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими! А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook.

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме