Главная Все новости Общество и жизнь Политика

Бюджет-2020 не предусматривает изменений в НКУ. По крайней мере, так нам обещают

По словам Ирины Верещук (это представитель Кабмина в Раде), госбюджет впервые не будет менять Налоговый кодекс Украины

Державний бюджет України на 2020 рік не передбачає змін в Податковому кодексі. Про це заявила представник уряду в парламенті Ірина Верещук, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Верещук, новий бюджет уперше в Україні не буде впливати на Податковий кодекс. Раніше представники уряду змінювали податки під час ухвалення проекту Державного бюджету на наступний рік.

"Яка новація цього бюджету. Бюджет 2020 вперше за всю історію бюджетування в Україні дозволяє не змінювати податкову базу. Ми не будемо вносити зміни в Податковий кодекс України", - заявила Верещук.

На думку нардепа, таким чином бюджет наступного року буде реалістичним. Хоча Верховна рада вже передбачила надходження до бюджету додаткових коштів, які надійдуть від сплати штрафів.

"Штрафи від порушень на автошляхах ми заклали вже в 9 скликання. Вони будуть спрямовані в дорожній фонд і підуть на поліпшення дорожньої інфраструктури. Але ми не можемо розраховувати на те, яка це буде сума штрафів, не можемо їх показати. Тому вирішено прийняти реалістичний бюджет, який буде відповідати макроекономічним показникам, які є. Він збалансований", - додала вона.

 

Від редакції:

Але як буде насправді, покаже розгляд законопроектів у ВРУ. Ще ж є законопроект №1210 з великими штрафами за порушення. Про нього ми писали тут.

***

Читайте також: Проект Держбюджету-2020: основні соціальні показники і мінімуми

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Политика
Теги:
НКУ , Госбюджет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 1

Новости по теме