• Посилання скопійовано

Попереднє програмування РРО при реалізації пального є обов’язковим

У разі проведення розрахункових операцій через РРО без використання режиму попереднього програмування застосовуватимуться фінансові санкції

Попереднє програмування РРО при реалізації пального є обов’язковим

Реалізація пального на АЗС має здійснюватися із застосуванням зареєстрованого, опломбованого у встановленому порядку та переведеного у фіскальний режим роботи РРО з використанням режиму попереднього програмування з роздрукуванням чеків установленої форми, в яких, зокрема, зазначаються:

- найменування (з 01.01.2017 р. із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, яка складається на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів та затверджується Законом №584-VII),

- ціна,

- кількість пального.

У разі проведення розрахункових операцій через РРО без використання режиму попереднього програмування найменування (для пального із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних контролюючих органів застосовуються фінансові санкції (п. 6 ст. 17 Закону про РРО).

Читайте також: ДФС про доопрацювання РРО та зазначення кодів УКТ ЗЕД у податкових накладних 

Джерело: Вісник. Офіційно про податки

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»