Главная Все новости Госрегулирование Наличное обращение и касса

Как зарегистрировать РРО дистанционно во время карантина?

Во время карантина все услуги ГНС предоставляет дистанционно. При подаче заявления для регистрации РРО в электронном виде копия регистрационного удостоверения РРО будет направляться на адрес электронной почты

Офіс великих платників податків ДПС у зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» повідомляє, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом.

Від дня припинення карантину перебіг цих строків буде продовжено з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Враховуючи викладене, такі адміністративні послуги, як: Реєстрація реєстратора розрахункових операцій, Реєстрація книг обліку розрахункових операцій, Реєстрація розрахункових книжок надаються в електронному вигляді.

Під час подання заяви в електронному вигляді кожен платник може отримати копію реєстраційного посвідчення засобами електронного зв'язку на адресу власної електронної пошти. Для цього в реєстраційній заяві достатньо зазначити спосіб отримання «в електронному вигляді на електронну пошту».

Важливо! Оригінали реєстраційних посвідчень будуть видані усім великим платникам після завершення дії карантину.

Джерело
Центральный офис по обслуживанию крупных плательщиков
Рубрика:
Госрегулирование / Наличное обращение и касса
Теги:
Регистрация , РРО , ГНСУ , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме