Главная Все новости Госрегулирование Наличное обращение и касса

Перепрограммировали РРО: нужно ли перерегистрировать КУРО?

На сегодня реализована возможность автоматической перерегистрации всех КУРО на РРО при перерегистрации РРО
Податківці у підкатегорії 109.09 «ЗІР» вказали, що відповідно до п. 2 глави 3 розд. II Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. № 547 (далі – Наказ № 547), у разі зміни даних суб’єкта господарювання, зокрема, щодо версії внутрішнього програмного забезпечення РРО, суб’єкт господарювання або представник суб’єкта господарювання протягом 5 робочих днів, що настають за днем, коли виникли зміни або інші підстави для заміни реєстраційного посвідчення, подає до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО:
  • заяву про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО (далі – реєстраційна заява за ф. № 1-РРО) з позначкою «Перереєстрація» із зазначенням причини перереєстрації;
  • реєстраційне посвідчення.

Пунктами 1–4 глави 2 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого Наказом № 547 (далі – Порядок), встановлено порядок перереєстрації книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО).

Зокрема згідно з п. 1 глави 2 розд. II Порядку, у разі зміни даних суб’єкта господарювання, зокрема, щодо версії внутрішнього програмного забезпечення РРО, суб’єкт господарювання або представник суб’єкта господарювання здійснює перереєстрацію КОРО.

Разом з тим, на сьогодні реалізовано можливість автоматичної перереєстрації всіх КОРО на РРО у випадку перереєстрації РРО відповідно до пп. 1–4 глави 3 розд. II Порядку.

Таким чином, не потрібно подавати до контролюючого органу заяву про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій за формою № 1-КОРО для перереєстрації книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) на РРО, у разі внесення змін до версії внутрішнього програмного забезпечення РРО, оскільки на сьогодні реалізовано можливість автоматичної перереєстрації всіх КОРО на РРО під час перереєстрації РРО.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Общедоступный информационно-справочный ресурс
Рубрика:
Госрегулирование / Наличное обращение и касса
Теги:
РРО

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме