Главная Все новости Госрегулирование Предпринимательство

Какие виды деятельности относятся к креативным индустриям. Правительство утвердило перечень

Правительство на своем заседании 24 апреля приняло проект распоряжения «Об утверждении видов экономической деятельности, относящихся к креативным индустриям»

Урядовий портал розповідає, що Уряд на своєму засіданні 24 квітня ухвалив проект розпорядження «Про затвердження видів економічної діяльності, які належать до креативних індустрій».

Нормативний акт розроблено Міністерством культури України на виконання пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 19.06.2018 р. №2458-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про культуру» щодо визначення поняття «креативні індустрії».

Документом визначено перелік видів економічної діяльності, які належать до креативних індустрій, відповідно до Національного класифікатора України. Перелік охоплює види економічної діяльності у сфері креативних індустрій на етапі створення креативного продукту у таких секторах:

  • візуальне, сценічне, аудіальне, аудіовізуальне мистецтво;
  • дизайн;
  • література і видавнича діяльність;
  • нові медіа та ІТ;
  • архітектура й урбаністика;
  • реклама, маркетинг і PR; бібліотеки, архіви та музеї;
  • народні художні промисли.

Застосування переліку дасть змогу ідентифікувати креативні індустрії у структурі української економіки і створить передумови для отримання статистичної інформації щодо стану креативних індустрій. Оскільки креативні індустрії мають позитивний вплив на економіку, соціальну інтеграцію, гуманітарну сферу, використання переліку уможливить кількісне та якісне розуміння щодо  внеску креативних індустрій у ВВП, працевлаштування, підприємницьку діяльність, децентралізацію, культурні та освітні процеси.

Джерело
Правительственный портал
Рубрика:
Госрегулирование / Предпринимательство
Теги:
Предприниматели

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?