Главная Все новости Госрегулирование Предпринимательство

Внимание! Правительство возобновило выплаты помощи на детей физлицам-«единщикам»

Кабмин возобновляет выплату пособия на детей для физлиц-«единщиков» I и II групп с 01.11.2020 г. по 31.12.2020 г.

За інформацією відеотрансляції засідання Уряду та посту у каналі Телеграм Д. Шмигаля, затверджено постанову "Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям".

Поки що тексту затвердженої постанови не опубліковано.

Але за словами міністра соцполітики, проєктом акта (про нього тут) передбачено відновити виплату допомоги на дітей з 01.11.2020 р. по 31.12.2020 р. Зокрема:

  • продовжити виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні-серпні 2020 року, у грудні 2020 року за листопад-грудень 2020 року без подання нової заяви та необхідних документів;
  • призначити та виплатити у листопаді та грудні 2020 року допомогу на дітей особам, які звернуться за її призначенням зі заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

Звертаємо увагу! Така допомога почне виплачуватися тільки після набрання чинності відповідної постанови. Про це повідомимо окремо.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Предпринимательство
Теги:
Предприниматели , Законопроекты , Финансовая помощь , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 11

Новости по теме

Консультации по теме

Вам потрібен новий ПКУ?

Тисніть на кнопку >>

Закрыть +