Главная Все новости Госрегулирование Законы и подзаконные акты

Территориальные органы ГТС и ГНС без статуса юрлиц: зарегистрирован законопроект

Гончарук внес в Раду закон об улучшении таможенной и налоговой политики

Кабінет міністрів України вніс у Верховну раду законопроект про внесення змін у сфері державної митної та податкової політики. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт ВР.

Проект закону був переданий до парламенту 28 жовтня. Ініціатор законопроекту №2318 «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо удосконалення структури управління у сфері державної митної та податкової політики» прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

На даний момент текст на сайті ВР немає тексту законопроекту. Повідомляється, що він переданий на розгляд керівництву парламенту.

Нагадаємо, що у Верховній раді не можуть до кінця розібратися з податковими законопроектами №1210 та №1210-1, якими передбачено внесення змін у Податковий кодекс. У профільному комітету ВР повідомили, що законопроекти зачіпають дуже широке коло питань і в такому вигляді можуть лише нашкодити українській економіці.

Також повідомлялося, що Рада внесла зміни до Митного кодексу для боротьби з контрафактними товарами. 17 жовтня в другому читанні був прийнятий законопроект №1230 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності при переміщенні товарів через митний кордон України».

***

Читайте також: Територіальні органи ДМС та ДПС втратять статус юросіб: Уряд ухвалив законопроект

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Госрегулирование / Законы и подзаконные акты
Теги:
Таможня , ГНСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?