Главная Все новости Госрегулирование Лицензии и разрешения

С февраля в тестовом режиме заработает электронный сервис выдачи разрешений по операциям с отходами

С 1 февраля 2018 года по инициативе Минэкологии в пилотном режиме заработает электронный сервис осуществление операций в сфере обращения с отходами в части выдачи разрешений на отходы

Відповідний наказ був підписаний Міністром екології та природних ресурсів Остапом Семераком на виконання Програми діяльності КМУ, схваленої постановою ВРУ № 1099-VIII та Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року.

Запровадження електронного сервісу  спростить процедуру отримання адміністративних послуг суб’єктами господарювання, зробить його  оперативнішим і відкритим. Зокрема, це:

  • пришвидшить процес видачі дозволів, 
  • дасть змогу удосконалити систему ліцензування при наданні дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами,
  • забезпечить реалізацію заходів, передбачених Національною стратегією управління відходами в Україні до 2030 року.

Крім того, Мінприроди на час здійснення операцій у сфері поводження з відходами забезпечуватиме  навчання та надання консультативної допомоги структурним підрозділам з питань охорони навколишнього природного середовища Київської міської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської та Львівської обласних державних адміністрацій (за згодою) та суб’єктам господарювання.

Запуск цього  сервісу - результат спільної роботи Мінприроди, Державного агентства електронного урядування, GIZ  та ГО «Електронна Україна».

Джерело
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів
Рубрика:
Госрегулирование / Лицензии и разрешения
Теги:
Отходы , Разрешение , Электронный документ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме