• Посилання скопійовано

При імпорті або виготовленні ЗІЗ слід зареєструватися в Держпраці

Держпраці визначено органом державного ринкового нагляду щодо засобів індивідуального захисту

При імпорті або виготовленні ЗІЗ слід зареєструватися в Держпраці

Держпраці у Вінницькій області розповідає, що урядом активізовано роботу щодо введення превентивних, попереджувальних і профілактичних заходів, з метою уникнення можливості проникнення і розповсюдження коронавірусу інфекції СОVID-19 в країні.

Відповідно до Переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою КМУ від 28.12.2016 р. №1069, Держпраці визначено органом державного ринкового нагляду щодо засобів індивідуального захисту.

Постановою КМУ від 20.03.2020 р. №226 затверджено Зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, у зв’язку з чим Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений постановою КМУ від 27.08.2008 р. №761 (далі – Технічний регламент), доповнено пунктом 11 , який регламентує, що на час дії пунктів 4 і 5 розділу І Закону України від 17.03.2020 р. №530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» дія Технічного регламенту не поширюється на засоби індивідуального захисту, включені до переліку лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2020 р. №224.

Для введення в обіг засобів індивідуального захисту, включених до зазначеного переліку, заявник подає до Держпраці заяву із зазначенням:

  • мети ввезення, інформації щодо виробника, назви виробів, код згідно з УКТЗЕД, номера партії або серійного номера,
  • обсягу партії, дані щодо призначення виробу та способу дії.

Заява подається дистанційно на електронну адресу (або у інший спосіб) до територіального органу Держпраці за місцем державної реєстрації заявника.

За результатами опрацювання поданих документів, Держпраці видає заявнику повідомлення про введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту, стосовно яких не виконані вимоги технічних регламентів, але використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я.

Розгляд документів та видача повідомлення здійснюються на безоплатній основі.

Шаблон заяви розміщено у розділі Державний нагляд (Ринковий нагляд)

Контактна інформація

Електронна пошта: vndsp@vn.ua

Адреса для повідомлень про продукцію, що не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції zvern@vndsp.gov.ua

(0432) 67-29-80 Телефон (факс) приймальня, зpавідувач сектору документального забезпечення та контролю – головний спеціаліст Козак І.В. 

Джерело: Держпраці у Вінницькій області

Рубрика: Держрегулювання/Ліцензії і дозволи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Ліцензії і дозволи»