Главная Все новости Госрегулирование Лицензии и разрешения

Планируете торговать сидром и перри: что с лицензией?

Для осуществления розничной торговли исключительно сидром и перри без добавления спирта субъекту хозяйствования необходимо приобрести лицензию на право розничной торговли такой продукцией

ДПС у Луганській області розповідає, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19.12.1995 р. №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №481) роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами, або рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, або пальним може здійснюватися суб’єктами господарювання (у тому числі іноземними суб’єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.

Cуб’єкти господарювання (у тому числі іноземні суб’єкти господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва), які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, мають право продавати сидр та перрі (без додання спирту) без отримання окремої ліцензії на право роздрібної торгівлі цими алкогольними напоями (ст. 15 Закону №481).

Тобто, суб’єкт господарювання (у тому числі іноземний суб’єкт господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва), який має ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями (крім сидру та перрі без додавання спирту), може без отримання окремої ліцензії здійснювати роздрібну торгівлю сидром та перрі без додання спирту.

Для здійснення роздрібної торгівлі виключно сидром та перрі без додання спирту суб’єкту господарювання необхідно придбати ліцензію на право роздрібної торгівлі такою продукцією.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ГНС в Луганской области
Рубрика:
Госрегулирование / Лицензии и разрешения
Теги:
Лицензия , Торговля

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме