Главная Все новости Госрегулирование Другое

Минфин поручил ГФС быть "прозрачной": публиковать данные о проверках, переплатах, доначислениях

Об этом говорится в поручении от 28.02.2017 г. №26030-05/24 Министра финансов А. Данилюка Главе ГФС Р. Насирову

Згідно з інформацією, оприлюдненою у мережі Facebook Ольгою Германовою, Міністр фінансів О. Данилюк доручив Голові ДФС Р. Насірову з березня 2017 року забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті ДФСУ таких даних про платників податків:

- сума переплат за податками в цілому та в розрізі основних податків, в т.ч. обов'язково з податку на прибуток (з початку року, на початок кожного звітного періоду);

- кількість проведених планових/позапланових перевірок, з них перевірки юросіб та фізосіб (в т.ч. на загальній/спрощеній системі), кількість "нульових" перевірок (з початку року наростаючим підсумком, на кінець кожного місяця);

- сума донарахувань за актами перевірок в розрізі категорій  (з початку року, на початок кожного звітного періоду);

- дані про податковий борг: загальна сума, безнадійна заборгованість, сума і кількість розстрочок до року і більше;

- апеляційна практика: кількість і результат апеляцій за критеріями відмовлено/частково задоволено/задоволено повністю (з початку року, на початок і кінець місяця).

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Проверки , НКУ , Налоговый долг , ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?