Главная Все новости Госрегулирование Другое

При ТПП заработал Антикризисный центр кибернетической защиты бизнеса

Специалисты Антикризисного центра будут консультировать бизнес, пострадавший от кибератаки, и помогут предотвратить возможные киберугрозы в будущем

Мета його створення – формування ефективного середовища і механізмів захисту інформаційних ресурсів та інформаційно-комунікаційних систем бізнес сфери, а також забезпечення системи безперервності бізнес процесів та надання послуг підприємствами, організаціями і установами в сучасних умовах інформаційного протиборства та зовнішньої агресії.

До складу центру увійшло понад 30 консультантів та експертів з кібербезпеки.

Фахівці антикризового центру консультуватимуть бізнес, що постраждав від кібератаки, та допоможуть попередити можливі кіберзагрози у майбутньому. 

Рішення про його створення стало результатом круглого столу «Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститися?», що 10 липня 2017 року пройшов у ТПП України.

«Бізнес повинен бути готовим до того, що кібератаки триватимуть. На основі почутого  на круглому столі ми виробили ефективний механізм захисту вітчизняних підприємців і підготовки до нової хвилі атак. Окрім заснування антикризового центру кіберзахисту  бізнесу буде сформовано робочу групу, а також направлено звернення до державних органів щодо створення основних резервних каналів для передачі соціальної інформації», - сказав голова комітету з електронних комунікацій при ТПП України Володимир Коляденко.

Джерело
Торгово-Промислова Палата України
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Предприниматели , Petya.A

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?